KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15728810
nr 1572 8810
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, "Uthoppet". Signerad. Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 50x72 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:34:33
250 kr
350 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr